Od 30 czerwca, przez całe lato, w każdy piątek Stary Maneż organizuje bezpłatne dla odbiorców koncerty debiutujących muzyków, jak i koncerty muzyków obecnych już od jakiegoś czasu na muzycznym rynku.

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie www koncerty będą odbywały się w każdy piątek do 22 września włącznie. Wszystkie zaplanowane są na godzinę 20:00. Po szczegółowy repertuar należy zaglądać na profil FACEBOOK, ponieważ organizator nie ujawnił od razu nazwisk wszystkich zaproszonych do współpracy. Warto wspomnieć, że to koncerty pod chmurką – na scenie letniej.

Muzyczne Lato vol. 2 rozpocznie się koncertem absolwentów Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku – Daniela Kulczyńskiego oraz Mateusza Jaremko. Daniel Kulczyński jest absolwentem kierunku wokalistyka, specjalność musical. Matusz Jaremko – kierunku instrumentalistyka jazzowa, specjalność gitara. Nie podano na jakim etapie wykonawcy ukończyli swoją edukację –  na poziomie licencjackim czy magisterskim.

DLACZEGO ARTYSTA BYWA BIEDNY?

Warto skorzystać. Propozycje mogą przypaść do gustu odbiorcom, którzy nie przepadają za wielkimi, komercyjnymi wydarzeniami. Gdzie się udać? Pod adres Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk.

EUROWIZJA, POLSAT SUPERHIT FESTIWAL I INNE WYDARZENIA KOMERCYJNE

Źródło: STARY MANEŻ
fot. Krzysztof Szymikowski Agencja Interaktywna Kartracing