Szkoła Artystyczna – nowy kwartalnik Centrum Edukacji Artystycznej jest kierowany do szeroko rozumianej społeczności szkolnictwa artystycznego, a także nauczycieli szkolnictwa artystycznego wszystkich kierunków i specjalności – szkół muzycznych, plastycznych, baletowych oraz szkoły cyrkowej.

Pierwszy numer Szkoły Artystycznej jest nie tylko zapowiedzią systematycznych publikacji, ale również zaproszeniem do współpracy i zachętą do przesyłania do Redakcji listów oraz artykułów. Zamieszczane w kwartalniku treści będą dotyczyły przedmiotów artystycznych, ogólnokształcących, wychowania, organizowania pomocy pedagogicznej i psychologicznej, a także poradnictwa oraz dobrych praktyk. Swoje miejsce znajdą również tematy dotyczące historii i tradycji w szkolnictwie artystycznym, a także tematy dotyczące trendów w kształceniu w Polsce i za granicą*.

Szkołę Artystyczną Zeszyt 1/2018 można przeglądać online lub pobrać w formie pliku pdf: https://cea-art.pl/szkola-artystyczna-kwartalnik-centrum-edukacji-artystycznej-zeszyt-1-2018/

*Szkoła Artystyczna Zeszyt 1/2018, str. 5-6: https://cea-art.pl/szkola-artystyczna-kwartalnik-centrum-edukacji-artystycznej-zeszyt-1-2018/ (04.02.2018)

SUBSKRYBUJ

OBSERWUJ

Poprzedni artykułKim są uczestnicy kultury?
Następny artykułStatus artysty